Atsauksmes

 • Justīnes atsauksme par kursu "Pati sev kosmetologs" 

  "Noteikti iesaku jebkura vecuma dāmai apmeklēt šo kursu. Mans mērķis, piedaloties šajās nodarbībās, bija rast atbildes uz man aktuāliem jautājumiem - kāds ir mans ādas tips, kā cīnīties ar pumpām, kāda ir ikdienas sejas kopšanas rutīna un kā neapjukt plašajā sejas kopšanas produktu piedāvājuma klāstā - kādi līdzekļi būs piemēroti tieši manai sejas ādai. Ar pilnu pārliecību varu apgalvot - atbildes ir rastas un vēl vairāk - iegūtas jaunas zināšanas un prasmes, kuras palīdzēs  uzlabot manu ādas stāvokli un atvieglos ikdienas ādas kopšanu. Šī bija lieliska iespēja profesionālas kosmētiķes uzraudzībā veikt pašām sev salonam līdzvērtīgu kosmētisku procedūru sejas ādai izmantojot profesionālus un atzītus franču izcelsmes produktus. Milzīgs Paldies Ivetai par personisko pieeju norabību gaitā, brīnišķīgo atmosfēru un iegūtajām zināšanām un prasmēm!" 


  Antoņina saka: 

  2017.gada 12.aprīlī

  "Laura Silniece ir īsta skaistuma feja, kas spēj saskatīt cilvēka iekšējo un ārējo dabisko skaistumu. Sadarbība ar Lauru bija ne tikai ļoti patīkama, bet arī iedvesmojoša. Procesa laikā Laura dalījās ar noderīgiem skaistuma noslēpumiem un atstāja vislabākās atmiņas par sadarbību. Esmu pārliecināta, ka sadarbība turpināsies arī nākotnē.. Paldies! :) “

  Anna saka:

  2017.gada 6.aprīlī:

  "Labrīt, lieliskā Laura! Jāsaka, ka no visiem vizāžistiem, kas mani pucējuši, Tu esi mana perfektā! Ļoooti patīc kā cilvēks un kā strādā - saproti, kas cilvēkam piestāv un kas nē, Tev rūp rezultāts un strādā ļoti rūpīgi, tāpēc gala rezultāts - LIELISKS! Bet tā jau laikam ir, ja dari, kas patīk!


  Atsauksmes no grupas dalībniecēm Aizkrauklē, tēmas "Krāsas" un "Dienas make-up"

  2017.gada marts

  "Laura - tu esi tik pozitīvs un patīkams cilvēks. :) Pie Tevis gribas atgriezties."

  "Paldies, Laura, izskatās, ka Tev ir super daudz enerģijas, ka spēj tik pozitīvi iedvesmot mūs visas daudzu stundu garumā un sniegt tik daudz noderīgas info un neredzēt Tavā sejā nogurumu tikai dzirkstošas acis - tā turpināt! Paldies vēlreiz un cerams, ka kādreiz vēl tiksimies. ;)"

  "Ļoti patīkami, ka, lai cik mēs bijām daudz, tā uzmanība tika maksimāli veltīta katrai meitenei... cik nu tas bija iespējams! Vienreizēji. Un tā fenomenālā atmiņa! :)"

  "Negaidīju, ka būs tik individuāla pieeja. Un kā teicu draudzenēm, ka nemaz nezināju, ka es par sevi tik daudz nezinu :) patika, ka noteicāt tipu, matu krāsu, kādai jābūt un pats, pats galvenais, ka iemācīji uzlikt (pareizi) make-up. Biju pārsteigta, ka lutini mūs un palīdzi ar padomu arī pēc mūsu tikšanās! :)))"


  Grēta saka:

  2017.gada 13.februāris

  "Draudzība, kas aizsākās pirms vairākiem gadiem, strādājot kopīgā projektā, kur Grēta bija modele, bet "Košuma darbnīcas" komandas vizāžisti un frizieri strādāja, lai veidotu noteiktus tēlus. 
  Un pagājušā gada vasarā viņa bija vienīgā līgava, kuru veidoja divas meistares - Marta Ābele (make-up) un Laura Silniece (matu sakārtojums). Jo vienkārši Grēta tā vēlējās! 

  Tā bija otrdiena. Diena bija perfekti izplānota, līdz pēdējam sīkumam, tikai aukstums, ko nesa līdz nebeidzamais lietus, lika sirdij saskumt. Tomēr Grēta bija pārliecinoša - tā bija Viņas diena teikt "Jā - vārdu"!

  Grētas atmiņas par Viņu dienu!
  "Ar Lauru un Martu iepazinos gandrīz četrus gadus atpakaļ, kad viņas mani pucēja darba vajadzībām. Tā nu dzīvē gadījās, ka mūsu draudzība, kas sākās kā profesionālas attiecības darba jautājumos, pārauga sirsnīgās sieviešu sarunās un mīļos apskāvienos. 

  Sākot plānot mūsu skaisto kāzu dienu, zināju, ka tieši šīs burvīgās dāmas būs tās, kuras vēlēšos redzēt sev blakus lielajā dienā, pucējot un veidojot manu ārējo tēlu. Viņas bija lieliskas - saglabāja manī miera sajūtu, lika man justies ļoti īpašai, kā arī rezultātā es izskatījos tieši tā, kā biju iztēlojusies un vēl labāk!

  Kā gadījās, kā ne, mūsu kāzu dienā "gāza kā ar spaiņiem", līdz ar to pēc ceremonijas, fotosesijas laikā, salijām un mana frizūra cieta sakāvi, ko atskārtu tikai tad, kad svinību vietā ieraudzīju Lauru, kura no kādas fotogrāfijas (publicētas sociālajos tīklos) bija sapratusi, ka ir jāglābj! Viņa bija atbraukusi to izlabot. Lūk, tādam ir jābūt katras līgavas meistaram - līgava pirmajā vietā! 

  Pārlasot mūsu saraksti, kas bija dažas dienas pēc kāzām, priecājos un smaidu, jo pateicos Laurai par frizūras glābšanu un lielījos, ka Martas veidotais make-up turējās līdz vēlai naktij un ņēmu to nost ar piepūli, pat ar visu to, ka daļu dienas pavadīju slaukot prieka asaras un otru daļu - slaukot lietuslāses! 

  Ikvienai līgavai iesaku izvērtēt savas vajadzības un vēlmes priekš jūsu skaistās dienas un no sirds varu ieteikt - izvēloties šīs Košuma Darbnīcas meistarītes, jūs ne tikai izskatīsieties kā no žurnāla vāka, bet arī jutīsieties kā karalienes! 

  Ar mīlestību, 
  Grēta"


  Dita saka:

  2016.gada 30.novembris

  "Dārgās dāmas,
  Visupirms ļaujiet Jūs apsveikt! Ja esat atradušas šo mājaslapu un lasāt šo vēstuli, tad šobrīd ir viens no Jūs dzīves skaistākajiem posmiem – Jūs gatavojaties svinēt mīlestības svētkus jeb kāzas. No visas sirds sveicu Jūs!!! Apsveikt vēlos Jūs arī tāpēc, ka esat atradušas ceļu uz Košuma darbnīcu. Mana gatavošanās svinēt mīlestības svētkus apliecina, ka Košuma darbnīcā Jūs varēsiet īstenot savu līgavas sapni. Gribu Jums pastāstīt savu stāstu, lai tas Jūsu iedvesmotu svinēt dzīvi un mīlestību.
  Tad, kad es pieņēmu lēmumu slēgt laulību un kļūt par sievu, biju savas dzīves labākajos gados. Proti, daudzas ilūzijas bija jau sabrukušas, tomēr es biju atradusi ceļu pie sevi un Dieva.
  Iespējams, ka tieši 30 gadu vecumā visskaidrāk zinām to, ko gribām. Es gribēju izskatīties kā karaliene blakus savam karalim. Jā, karaliene, jo sen vairs nebiju princese. Beidzot man bija sajūta, ka esmu gatava valdīt pār karaļvalsti un pakļauties valdniekam 

  Meklējot to, kas palīdzēs iegūt karalienes cienīgu izskatu, es izvirzīju divus kritērijus, kas man ļāva atsijāt graudus no pelavām. Pirmkārt, es gribēju to, lai pucēšanās būtu svētki man pašai. Otrkārt, vissvarīgākais man bija ticība profesionalitātei. Tas, ka mēs satikāmies tieši Košuma darbnīcā, varētu būt liktenis. Iespējams – sagadīšanās. Viennozīmīgi tas bija brīnums.
  Es savā kāzu dienā vēlējos nokļūt vietā, kur var notikt pārvērtības. Vietā, kur jaunkundze var pārtapt par kundzi. Jau kāzu plānošanas laikā biju nolēmusi, ka gribu pucēties ārpus mājas, lai man pašai būtu svētku sajūta. Svētki man ir katru reizi, kad es lutinu sevi, eju uz frizētavu, esmu kopā ar savu Mammu un māsām, dzeru šampanieti un baudu dzīvi. To visu es gribēju savā kāzu dienā. Visu, ko es gribēju un par ko biju sapņojusi, man piedāvāja Košuma darbnīca.
  Es ieguvu vēl vairāk. Es satiku Lauru. Te varētu likt punktu manai vēstulei, jo ikviens, kas viņu iepazīst sapratīs. Tomēr esmu apņēmusies ietērpt vārdos to, ko nevar izstāstīt. Laura bija mūsu kāzu un šobrīd ir mūsu ģimenes labā feja. Tā, kura spēj uzburt brīnumus. Lauras sirsnība, radošums un profesionalitāte ļāva man gūt prieku un arī mieru dienā, kurā bija jānotiek mans dzīves svarīgākajam notikumam.  
  Laura, paldies Tev! Tu esi lieliska!
  Šo vēstuli Jums es rakstu gadu pēc tam, kad svinējām mūsu mīlestības svētkus. Tātad bez eiforijas. Un tieši šobrīd esmu apjautusi, ka mans stāsts par Košumu darbnīcu būs viens no nedaudzajiem, kuru es stāstīšu saviem mazbērniem, jo tas ir stāsts par sapņiem, kuri piepildās un cilvēkiem, kas iedvesmo dzīvei.  
  Dāmas, piepildiet savu sapņus!
  Mīlestībā,
  Plepa kundze"


  Sabīne saka: 

  2016.gada 22.novembris

  "Laura spēj iedvesmot un radīt prieku no īsas kopā būšanas. Mūsu satikšanās reizes bija divas - pirms kāzām un kāzu dienā. Pirmajā reizē, ieraugot Lauru, sapratu, ka esmu īstajās rokās. No viņas staroja tāds miers, līdzsvarotība, apgarotība un, kas pats galvenais, viņa spēja nomierināt satrauktās domas, sakot, ka katra līgava ir skaista un ka ikviena ir pelnījusi savā dienā būt visskaistākā. Ar katru otas triepienu un savīto matu cirtu es par viņas siltajiem vārdiem pārliecinājos arvien vairāk. Tāpēc nešaubījos par savu izvēli un ļāvos Lauras maģijai savā kāzu dienā. Patiecoties Laurai, es jutos pārliecināta par savu mīlestību, par savām sajūtām, par savu izvēli. Un katru reizi, kad man kāds jautā, kas mani darīja tik skaistu, atbildēju, ka meitene no Košuma darbnīcas, meitene ar siltu skatienu, meitene ar saulainu dzīves uztveri, meitene vārdā Laura. Paldies Tev par brīnumainām pārvērtībām un iespēju būt neatkārojamai, iekārojamai un jā - skaistai. Tu esi fantastiska!!!!!"


  Annija saka:

  2016.gada 31.jūlijs

  Vēlos pateikt milzumlielu paldies, ka biji kopā ar mani mana mūža līdz šim visskaistākajā un vislaimīgākajā dienā! Paldies, ka jau no paša agra rīta biji pie manis, lai mani sapostu un padarītu par visskaistāko manam mīļajam vīram (un, jā, arī man). To visu Tu izdarīji ar tādu vieglumu un lielu, lielu mieru! To atceroties saprotu, cik labi, ka blakus ir "īstais"cilvēks, kurš saprot un zin, kas līgaviņai visvairāk vajadzīgs. Ar Tevi blakus tiešām var justies kā ar mīļu, senu draudzeni. Tas bija tieši tas, kas man kāzu rītā bija vajadzīgs! Paldies par Tavu atbalstu un mīļajām rokām, kas dāvāja man iespēju pēc tam visas dienas garumā justies tik skaistai kā vēl nekad savā dzīvē! Novēlu, lai vēl vairāk līgavām ir iespēja izbaudīt Tavas rūpes un sajusties īpašām un bezgala skaistām!


  Kristīne saka: 

  2016.gada 22.jūnijs

  Es ne minūti nenožēloju savu izvēli par labu Tev un Košuma darbnīcai savās kāzās. Gluži kā skaistuma feja - Tu radīji frizūru un meikapu kā īstu mākslas darbu, par kādu sapņoju un jūsmoju gan kāzās, gan vēl šobrīd. Noteikti uz drīzu tikšanos, jo skaistums, kuru radi, ir ne tikai vizuāls baudījums un prieks, bet arī balzāms dvēselei.


  Tatjana saka:

  Kursos sniegtā informācija ir ļoti noderīga un interesanta. Koncentrētā veidā tika stāstīts par matu struktūru, formu, griezuma atbilstību sejas ovālam, matu kopšanu un veidošanu. Uzzināju par dažādiem matu veidošanas līdzekļiem, atradu tieši man atbilstošo, atklāju dažādus “trikus” matu kopšanā un veidošanā. Ļoti pozitīvi ir tas, ka tika analizēta un izskatīta katra meitene, tādējādi atrodot īsto katrai no mums. Tas ir kursu mērķis, kas arī tika sasniegts.
  Ļoti mājīga atmosfēra ar tēju un cepumiem un jauko kursu vadītāju Lauru. Paldies :)

 • Anna J saka:

  Laura, Marta un Katja! Liels Jums visām paldies, ka bijāt mūsu skaistuma komanda šā gada 12.jūnijā Jumurdas muižā manās kāzās. Jūsu profesionalitātes līmenis un vēsais miers diezgan stresainos apstākļos nomierināja mūs visas un ļāva izbaudīt svētku noskaņu jau skaistumkopšanas krēslā esot. Jūs spējāt piepildīt visas mūsu vēlmes un tās bija ĻOTI dažādas. Īpaši mīļš paldies Martai, kas radīja man visideālāko tēlu bez īpašas kosmētikas izmantošanas fanatizma. Visi akcenti un nianses no matiem lidz make-up bija augstākajā līmenī un matu sakartojums turējās ilgi pēc pusnakts (ņemot vērā to, ka ceremonija bija 15:00). Kopuma milzīgs paldies no manis, manām meitenēm un manām ģimenes sievietēm!

 • Kitija saka:

  Kāzu diena katrai sievietei ir īpaša – mēs visas taču precamies ar pārliecību, ka šī ir vienīgā tāda visā dzīvē. Manuprāt, katra līgaviņa vēlas būt aprūpēta un apčubināta, lai vienīgais uztraukums paliek pozitīvais, dabīgais (un pat vajadzīgais) satraukums par pašu notikumu. Laura ir tā „fairy godmother“, kura izdarīs visu un vēl vairāk, lai radītu ne tikai satriecošu izskatu un pārliecību, bet arī atradīs pareizos vārdus katrā situācijā. Viņa ir kā sena, mīļa draudzene, tiekoties vien pirmo vai otro reizi. Un pats galvenais – uz Lauru mierīgu sirdi var paļauties, viņa iedvesīs negaidītu mieru un paveiks visu vēl labāk, nekā cerēts!

 • Anna saka:

  Lieliska iespēja iepazīt sevi un iemācīties pareizi un skaisti vizuāli izcelt sevi :) liels paldies lieliskajai pasniedzējai Martai Ābelei 

  (Atsauksme pārpublicēta no sociālā tīkla Facebook.com, atsauce uz kursu “Pats sev vizāžists”)

 • Linda saka:

  Vieni no retajiem kursiem, kas norisinājās vakaros, kas man kā strādājošam cilvēkam bija liels pluss. Atrašanās vieta ērta, telpas gaišas un piemērotas kursu norisei. Katra no nodarbībām bija par savu noteiktu tēmu, tādējādi nebija informācijas, kas atkārtotos vai būtu lieka. Pasniedzēja saprotami mācēja izskaidrot ne tikai katras tēmas būtību, bet arī reāli praktiski nodemonstrēt to. Liels pluss bija individuālâs krāsu paletes izveide katrai dalībniecei. Tā šobrīd ļoti noder, iegādājoties kosmētikas līdzekļus. Kopumā esmu ļoti apmierināta ar kursiem – esmu ieguvusi daudz jaunu, noderīgu zināšanu par kosmētikas pasauli, kā arī apguvusi labas make-up uzklāšanas tehnikas. Joprojām ikdienas saņemu daudz komplimentu no kolēğiem un draugiem.

  Pasniedzēja vienkārši lieliska!

 • Līga saka:

  Beidzot (tieši pēc 2 mēnešiem) esam tikuši pie kāzu bildēm :) Skatos un priecājos un gribēju pateikt milzīgu PALDIES Tev, Lauriņ (Laura Silniece), par to, kā Tu man liki justies šajā dienā! Tas, ko Tu uzbūri, bija tieši tas, ko es gribēju, bet nezināju, ka gribu :D Ieraugot sevi spogulī biju tik, tik priecīga!! Un labākais kompliments Tavam meistardarbam bija mana līgavaiņa reakcija mani pirmo reizi ieraugot!
  Pēc tam domāju un sapratu, ka, izvēloties Tevi par mūsu smukuma meistarīti, nebija nekāda stresa un domas par to, ka kaut kas varētu nebūt līdz galam tā, kā gribētos. Un tā, vismaz man bija svarīga lieta (jo īpaši ņemot vērā, ka mūsu kāzu dienā bija tik daudz neplānotas un nekontrolējamas lietas, par kurām censties neiespringt :D).
  Mana skaistā loka pēc krusas, stiprā vēja un lietus bija mainījusi atrašanās vietu, bet tas nemazināja komplimentu daudzumu :D 

  Tu mūsu burvīgo dienu padarīja vēl burvīgāku! PALDIES! :*

  P.S. Un mans līgavainis bija jo īpaši smuks! ;)

 • Oksana saka:

  Катя, хочу выразить тебе огромное спасибо за созданный образ для меня в день моей свадьбы! Причёска и макияж были выполнены безупречно, я безумно довольна. У тебя огромный талант и золотые руки!

 • Svetlana saka:

  “… godīgi sakot tādas pārmaiņas, tādu rezultātu nebiju gaidījusi! Vīrieši atskatās, draudzenes jūsmo, arī darbs veicas citādi! Lielākā dāvana ir jaunās sajūtas un pārliecība par sevi.”

  Par Svetlanas piedzīvotajām pārvērtībām, vari vairāk uzzināt žurnālā “Fashion”.

 • Rasa saka:

  Lielisks skaistumkopšanas salons – brīnišķīgi speciālisti un mājīga atmosfrēta. 

  Sveiciens no salona “Norete” ( http://nofrete.lv/ )

 • Anastasija saka:

  Mīļš paldies gan par rezultātu, gan par pašu procesu mūsu kāzu dienā. Viegla, brīva, iedvesmojoša un sirsnīga atmosfēra. Bija prieks dalīties savā priekā ar jums.
  Panākumus un iedvesmu vēlot, Anastasija.

 • Deniss saka:

  “Paldies par sapņa piepildījumu un saprašanu, pretīmnākšanu, uzklausīšanu un palīdzēšanu. Paldies par iedotajām zināšanām, kuras es varēšu pielietot un cerams sniegt arī citiem.
  Paldies katram, par to ka esat tādi superīgi, bet galvenais atšķirīgi un individuāli cilvēki, no kuriem var mācīties.
  Paldies!” no Denisa atsauksmes par mācībām Košuma darbnīcā, apgūstot profesiju “Frizieris”. 

  Pilna atsauksme šeit:  http://kosumadarbnica.lv/skola/denisa-atsauksme-2015-vi/

 • Iluta saka:

  “Mīļš paldies Košuma darbnīcas meistarēm par izcilo izlaiduma frizūras un make-up uzburšanu :)! Patiešām novērtēju meistaru profesionalitāti, atsaucību un rūpīgo attieksmi! Meistares prot piešķirt īsto smalkumu, lai radītu tādu koptēlu, kas uzbur īsto svētku sajūtu :)! Viņas prieks kopā ar visu mūsējo – radu un draugu savijās lielā prieka varavīksnē. Lai jums visām veiksme ir visos “smukuma buršanas pasākumos!”

 • Ирина saka:

  Спасибо большое Лауре за то, что в день моей свадьбы, своей професианальной работой, участием, и просто хорошим настроением, дала мне себя почувствовать самой красивой и уверенной в себе :) Уже после репетиции прически я знала, что я в надежных руках и совсем не переживала :) Также моя мама и тети очень хорошо выглядили, после того как над ними “поколдовали” коллеги Лауры :) Безгранично благодарна :)

 • Anonīmi saka:

  Atsauksmes no kursa “Viss par Tavu stilu” dalībniecēm:

  “Ļoti patika, ka nodarbības tiek organizētas mazās grupas un iespējams visus stila un skaistuma likumus pielāgot katrai meitenei individuāli.”

  “Ļoti jaukas pasniedzējas, patīkama gaisotne.”

  “Viss patika, bija interesanti: daudz jauna materiāla, daudz ko jaunu uzzināju par sevi un kā padarīt sevi labāku.”

  “Paldies, kursi man atklāja jaunu pasauli, kuru agrāk biju atstājusi novārtā. Nebiju pie šiem jautājumiem domājusi. Šobrīd zinu, kas ir konsīlers un veikalā neeju ar līkumu make-up stendam.”

  “Ļoti noderīgs kurss jebkurai sievietei jebkurā vecumā. Sevi pieņemt un iemācīties mirdzēt katru dienu! Būt apmierinātai ar savām atšķirībām, pieņemt tās kā odziņas!”

 • Māra Šūpulniece saka:

  Darbnīca ar mājas sajūtu!
  Man bija unikāla iespēja izmēģināt 10 SPA procedūras matiem. Kā lai raksturo šo laika posmu? Profesionāli, maigi, ar smaidu un joku, mājīgi, kvalitatīvi, nepārspējami, nesamāksloti. Ja Tev ir konkrēta problēma ar matiem, tad arī tu dzirdēsi konkrētu komentāru kas būtu jādara. SPA bija patiešām veiksmīgs! Matu mazgāšanas laikā tika lietoti speciālie šampūni un maskas, kas ne tikai padarīja manus nomocītos matus elastīgākus un spīdīgākus, bet tie kļuva daudz mīkstāki un veselīgāki. Esmu sajūsmā. Līdz šim vēl nebiju Rīgā atradusi vienu patstāvīgo frizētavu, tika mēģināts visās pēc kārtas, taču tagad varu teikt – esmu atradusi savējo! Īpašs paldies Laurai, Ekaterinai un Kasparam :)
  Drīz tiksimies!

 • Anna saka:

  Milzīgs paldies super foršajām meitenēm Laurai un Katjai, kas rūpējās par to, lai tiktu izcelti mani košumi vairāku dienu garumā! Meitenes ir ne tikai profesionāles un ļoti rūpīgi pilda savu darbu, bet ir arī patīkami sarunu biedri! Strādājot kopā radās sajūta, ka sen jau kā būtu pazīstamas,un, kā zināms, tad savstarpējai saprašanai ar kādu meistaru ir ļoti svarīga loma! Jāpiebilst, ka gan Katjas veidotās skaistās frizūras manos smagajos matos turējās visas dienas garumā, tāpat kā Lauras klātais make-up izskatījās kā tikko klāts pašā vakarā! Paldies mīļš meitenes par jūsu darbiņiem! :))

 • Zane saka:

  Liels, liels paldies Košuma Martai par skaisto make-up sacensībām! :) Mājīgas telpas, atsaucīgs personāls un rezultāts tieši tāds, kā es gaidīju, jo manas – klienta vēlmes tika uzklausītas līdz pat sīkākajai detaļai + tas lieliski izskatījās visu dienu par spīti lietainajiem laikapstākļiem ārā, vakarā pat bija žēl no tā šķirties. Man ir patiess prieks, ka izvēlējos tieši “Košuma darbnīcu”, jo apmeklējuma laikā un pēc tā es jutos un arī izskatījos gluži kā princese. Paldies! :)

 • Laura Silniece saka:

  “Darbā ar klientiem svarīga ir meistara harizma, tādēļ ļoti priecēja, ka grimētāja smaidīja, dalījās lietderīgos padomos un lika man justies labi.”

  Šoreiz atļaušos pārpublicēt slepenās klientes atsauksmi par tikšanos “Košuma darbnīcā”.
  Neliels komentārs pirms pašas atsauksmes. To dienu atceros. Mūsu klienti jau ir apraduši, ka pie mums salonā nav administrators, katrs meistars uzņem savu kleintu personīgi, tāpēc jaunajiem tas varbūt tas šķiet nepierasti, taču todien tieši es uzņēmu šo slepeno klienti.
  Klientu apkalpošana ar individuālu pieeju katram klientam ir “Košuma darbnīcas” vizītkarte. Prieks, ka jaunā sieviete to novērtēja. Atceros, ka viņas vēlme vakara make-upam izvēlēties SMOKEY toreiz mani pārsteidza, jo, ņemot vērā klientes gaišo tēlu un arī pasākumu, kuru kā vienojāmies viņa apmeklēja, es tiešām nejutu kā labāko variantu!
  Interesanti lasīt, cik precīzi kliente aprakstījusi mūsu tikšanos!
  Patiesībā kā vienmēr es, apkalpojot klientu, jūtu lielu prieku un gandarījumu par jauno satikšanos!
  Paldies viņai par norādītajām nepilnībām ar neprecizitātēm mājas lapā u.c., mēs noteikti tās ņemsim vērā. 

  Gaidīsim arī citu klientu atsauksmes šajā sadaļā vai kādā no sociālajiem tīkliem! 

  Neslēpies! Mēs arī gribam zināt, vai mēs spējam būt tieši Jums! 

  Ar košumu,
  Laura Silniece

  Pilns atsauksmes teksts šeit: http://www.hairprof.lt/lv/straipsnis.php?id=751


 •  Vineta saka:

  Iesaku – sievišķīgais kurss “Viss par Tavu stilu”! Profesionāli, ļoti interesanti un noteikti vērtīgi katrai sievietei!

 • Pēteris saka:

  Patīkama apkalpošana, profesionālas meistares un uzticīgas!
  Viss kā jau kartīgā frizētavā pienākas! :)
 • Enija saka:

  Labdien! Sen jau vēlējos pievienot labu un pozitīvu atsauksmi par matu pieaudzēšanu pie Košuma meitenēm. Tika pieaudzēti ļoti skaisti, kvalitatīvi un ar odziņu – ombres stila mati, kas pašai arī dabīgi ir. Matus pieaudzēja gan meitenes – to-be frizieres, gan vadītāja Laura. Gribēju pateikt paldies, ka palikāt pēc darba laika, bijāt jaukas, ka beigās pat asariņa sariesās.. Paldies! :)

 • Laura saka:

  Šī ir atsauksme no kāda topoša studenta, kurš izteica vēlmi mācīties Košuma darbnīcā!
  Jebkura atsauksme ir atsauksme arī, ja tā nav glaimojoša. Tāpēc vēlējos ar šo ierakstu vēlreiz apliecināt, ka Košuma darbnīcā mācām tos, kuri ir motivēti un “deg” par vēlmi apgūt jaunu profesiju, lai kursu rezultātā iegūtu mūsdienīgas un praktiskas zināšanas reālā vidē un ar individuālu pieeju katram mācīties gribētājam.
  Ar košumu,
  Laura Silniece
  Skolas vadītāja

  http://calis.delfi.lv/forums/tema/18272935-skolas-vaditaja-psiho-jeb-ne/

 • Zane saka:

  17.oktobrī Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolas 4.klasē Karjeras nedēļas ietvaros notika nodarbība „Profesija frizieris”. Nodarbību vadīja profesionāls friziermeistars – gids Laura Silniece no skaistumkopšanas salona „Košuma darbnīca”.
  Laura, vadot nodarbību, skolēniem lika iejusties friziera „ādā” un padomāt ko un kā redz frizieris, pirmo reizi ieraugot klientu. Kā rezultātā skolēni minēja daudzas interesantas un pat pareizas lietas. Analizējot iegūto informāciju, Laura skolēniem ne tikai stātīja, bet arī izskaidroja, kādēļ frizieri redz un domā nedaudz savādāk nekā citu profesiju pārstāvji.
  Nodarbības laikā tika arī vizuāli parādītas daudzas interesantas lietas, kas saistās ar šo profesiju. Skolēni labprāt iesaistījās piedāvātajās aktivitātēs.
  Skolēniem ļoti patika darboties praktiski, nosakot cilvēka tipu – vasara, rudens, ziema vai pavasaris.
  Skolēni bija sagatavojuši dažādus sev interesējošus jautājumus, uz kuriem Laura atbildēja ar lielu atbildību.
  Nodarbībai atvēlētais laiks pagāja nemanot. Ieguvēji bijām mēs visi. Noteikti salonā nodarbība izvērstos vēl interesantāka, jo tur ir atbilstoša atmosfēra, kā arī nepieciešamās lietas, kas nepiciešamas šīs profesijas pārstāvjiem, ar kuriem labāk papildināt stāstījumu un demonstrējumu.
  Labprāt gaidīsim ciemos pārstāvjus no „Košuma darbnīcas” atkal!

  Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolas 4.klases audzinātāja Zane Lūse

 • Zane saka:

  Laba, profesionāla skola. Esmu ļoti apmierināta, ka esmu izvēlējusies un pabeigusi tieši šo skolu. Paldies Košuma Darbnīcai! ;)

 • Krista saka:

  Ieteiktu mācīties Košuma darbnīcā, ja ir vēlme apgūt kādu no profesijām intensīvāk un ātrāk nekā citur, kā arī pasniedzēji ir jauki un pretīmnākoši,pieredzējoši un ar bagātu pieredzi, kas man personīgi ļoti patika, mājīga vide, mazs kolektīvs kas ļauj individuālāk strādāt ar katru cilvēku, kā arī Iegūt jaunu pieredzi un iepazīt jaunus cilvēks skaistumkopšanas jomā.

 • Florina saka:

  I just wanted to thank you one more time for the great job you have done! Everyone admired your work in our wedding!

 • Linda saka:

  Atsauksme par pasākumu Spice Shopping Night pasākuma laikā 13.jūnijā aktivitātē “Trīskrāsu nadziņi” britu stilā!”:
  “Mums ir liels prieks ar Jums sadarboties – kvalitāte garantēta.”

 • Linda saka:

  Atsauksme par pasākumu Spicē “Sievišķīgās sievietes” 25.martā: “Sestdien viss bija ideāli. Mēs esam ļoti apmierināti ar Kaspara un Anetes darbu. Viss bija perfekti ātra darbība un profesionāls darbs. Man personīgi ļoti patika, ka neskatoties uz to, ka sanāca, ka es un kolēģes bija darba drudzī, viņi bez iebildumiem pielāgojās un spēja pildīt savu darbu. Mēs saņēmām no apmeklētājiem un sadarbības partneriem daudz komplimentu:)”

 • Linda saka:

  Milzīgs prieks un daudz atklājumi no kursa – “Pats sev vižāzists”. Šādas apmācības ir nepieciešamas katrai dāmai! Paldies Martai Ābelei par izglītošanu!

 • Kristaps saka:

  Lielais Paldies, ir par to, ka pieņēmāt, mani!
  Lielais Paldies ir par to, ka pacietāt mani veselas 6 h.
  PALDIES, PALDIES, PALDIES!!!

  Nu ir tā, ka no sākuma domāju, ka kļūt par frizieri un strādāt ir ļoti viegli, bet pabūnot vien 6h pie Jums manas domas ļoti mainījās, jo sapratu, ka tas ir grūti.
  Ļoti patika, atmosfēra un tas, kā Jūsu salons mūs pieņēma un mācīja!
  Ir ļoti grūti ar to nākošo profesiju, bet es zinu, ka es ja ne skolas laikā, tad jau vēlāk, izmācīšos par frizieri un ja mana aizraušanās būs kautkas cits, tad brīvajā aikā, noteikti pastrādāšu par Frizieri!
  Ļoti patika Jūsu salona iekštelpas, instrumenti, un tas, ka bija par visu padomāts ēnotājiem!
  Patika, cilvēki ar kuriem kopā bija jāsadarbojas un jāatrod kopīga valoda! patika, ka iemācījos, to ko vēlējos, bet vēl vēlos puišiem griezt matus. Nedaudz nepatika tas, ka taisiju sāpīgi tai meitenei matus, pašam ap sirdi sāpīgi bija, bet es tikai mācījos!

  Es ceru, ka būs turpmākā sadarbība ar Jums, un ja nebūs, tad es zinu, ka ir tāds Košuma darbnīcas salons, kurš vienmēr gaidīs jebkuru. Jūs es arī jau iesaku citiem cilvēkiem. 

  JAUKU, JUMS NĀKOŠO DARBADIENU, UN NOVĒLU, JAUNUS PIEDZĪVOJUMUS UN JAUNUS MĀCEKĻUS, KAS VĒLAS STRĀDĀT, PIE JUMS SALONĀ! ;) (HUG)

 • Rebeka saka:

  Esmu sapratusi, ka friziera darbs ir ļoti atbildīgs. Par profesionālu frizieri kļūst tikai tas, kurš ir gatavs mācīties un attīstīties visas savas karjeras laikā. Frizierim nepietiek ar to, ka viņš teorētiski pārzin dažādus matu kopšanas līdzekļus, un zina ar kādiem priekšmetiem un darbiem viņam ir jāstrādā. Pats galvenais ir visu apgūt praktiski. Tieši šo atziņu esmu ieguvusi ēnojot frizieri. Praktiskā darbība ir saistīta ar dažādiem cilvēkiem, gan pazīstamiem, gan nepazīstamiem. Un tieši saskarsme ar dažādiem cilvēkiem palīdz atrast pareizo pieeju darbiem, kurus veic frizieris (matu mazgāšana, žāvēšana, griešana, frizūru veidošana utt.).
  Vēl joprojām nezinu, par ko vēlos kļūt, tomēr friziera profesija varētu būt viena no iespējām. Iespēja ēnot frizieri „Košuma darbnīcā” man pierādīja, ka nav tā, ka neko nezinu un neprotu, taču līdz labam frizierim man vēl ir tālu. Tāpēc domāju, ka no sākuma centīšos pārbaudīt savas prasmes citās profesijās un tad izlemšu, vai frizieris ir man piemērotākais amats.
  Viss pavadītais laiks Košuma darbnīcā bija brīnišķīgs. No sākuma bija neliels uztraukums, jo īsti nezināju, ko šajā dienā darīsim, taču pats nosaukums „Košuma darbnīca” lika domāt, ka garlaicīgi nebūs it nemaz. Un garlaicīgi arī nebija! Mani pozitīvi iedvesmoja gan teorētiskā daļa dienas pirmajā pusē (prezentācija par friziera asociācijām dabā, dzīvniekos un ģeometrijā), gan praktiskā daļa dienas otrajā pusē. Telpas, kurās strādājām bija ļoti skaistas, un atmosfēra bija lieliska. Visiem, kas man pēc tam jautāja, kā man gāja, es atbildēju pārliecināti: „Diena bija izdevusies! Man ļoti patika, un, ja kādam ir nepieciešams ieveidot matus, tad lai griežas pie manis :)) !” Dienas gaitā ieguvu daudz jaunas informācijas, kas palīdzēja ieraudzīt, cik grūta, bet tomēr neierasta un interesanta mēdz būt friziera profesija. Manuprāt, Košuma darbnīca ir viena no tām vietām, kurā noteikti būtu jāatgriežas.

 • Ivo saka:

  jus esat pati foršaka frizitava kur esmu bijis

 • Andīna saka:

  Šī ir mana frizētava jau vairākus gadus, esmu šeit atradusi savu friziermeistarīti un varu par to teikt tikai to labāko!!! Iesaku ikvienam!!!!! Atnāc un izmēģini!!!

 • Kristīne saka:

  Labdien!
  Pirms paris gadiem pie Jums taisnoju matus ar keratinu. Rezultats bija lielisks.

  Interesejos, cik tagad maksaa matu taisnosana, matu garumam pari lapstinaam?

  Paldies jau ieprieks par atbildi,
  Kristine

  • Laura Pauliņa saka:

   Labdien, Kristīne!

   Paldies par Jūsu atsauksmi un jautājumu!

   Pakalpojumam matu taisnošana ar keratīnu nosaka pēc izlietotā materiāla daudzuma. Zinot tikai Jūsu matu garumu nav iespējams noteikt cenu, matiem ir arī tādas īpašības kā biezums, porainība, uzsūkstspēja, kvalitāte. 

   Viens no variantiem kā noteikt cenu ir, ja Jūs atbraucat uz konsultāciju pie mums uz vietas. Redzot Jūs klātienē ir iespējams noteikt aptuvenu cenu. 

   Vēršu Jūsu uzmanību, ka tagad atrodamies jaunā vietā – Miera ielā 55/57, blakus Dzemdību namam!

   Ar košumu,
   Laura

 • Baiba saka:

  Lai ziemas saulgriežu zvaigznes,
  ikvienam nes debesu gaišumu.
  Lai nākamais gads ir bagāts ar labām
  domām, darbīgām dienām un
  priecīgiem atelpas brīžiem.
  Lai mūsos mājo un valda godaprāts,
  neatlaidīga griba saprasties,
  paciest un palīdzēt
  Būs arī Jaunā gadā rūpju stundas garas
  Un laimes mirkļi aši aizzibēs.
  Un sapņi būs un darbs, kas jāpadara,
  Bet tāpēc dzīvojam zem saules mēs.
  /K.Apšukrūma/
  Novēlu visam jaukajam kolektīvam LAIMĪGU JAUNO gadu!

 • Linda saka:

  Katra dzīva būtne vēlas būt īpaša, mīlēta, apčubināta un lutināta. To var sniegt ģimene, draugi un principā mīloši cilvēki. Tad nu man jāsaka, ka esmu atradusi savu mazo, mīlošo cilvēku pulciņu! Kas mani lutina, dara īpašu un apčubināntu. Un Košuma darbnīca ir Mans salons! Paldies Laura Pauliņa, Zane Hercoga, Kaspars Preiss, Jūs esat labākie!

 • Laura Pauliņa saka:

  Paldies lieliskajai komandai – Ilvai, Kristīnei, Kasparam, Martai un Zanei, kuri iedvesmoja mainīties uz augšu un kļūt par vienu no draudzīgākajiem un radošākajiem skaistumkopšanas saloniem un komandu Rīgā.

0

Pirkumu grozs