Evija par sevi...

Esmu vizāžiste, stiliste, zīmola "Klaudia Image Design" radītāja. Tas ir mans patiess sirds aicinājums un dvēseles prieks, ceļš uz kuru esmu tiekusies, gājusi, pilnveidojusi, lai mana diena, mans darbs būtu darīt to, kas sagādā man prieku. 
Savas profesionālās zināšanas esmu apguvusi un pilnveidojusi pie izciliem sava amata profesionāļiem- pie Konstantīna Bogomolova, Indras Salcevičas, Marutas Liepas.

Mani dara laimīgu redzēt, kā sieviete uzplaukst, kā mirdz viņas acis redzot sevi skaistu, savā vislabākajā izskatā, kā aug viņas pašapziņa, mans prieks un piepildījuns ir viņas prieks un skaistums. 

Esmu gleznotāja, un ļoti izjūtu skaistumu krāsās, tēlos, kompozīcijās, līdz ar to grimēšana, stila veidošana, skaistu skatu, tēlu, kompozīciju veidošana, tas ir mans radošais piepildījums, tas, kas mani patiesi aizrauj. Dažkārt grimējot sievieti, esmu tik ļoti priecīga, iedvesmota pašā procesā, un arī galarezultātā, ka mana iekšējā sajūta saka, ka varētu to darīt vēl stundām, gadiem, un nenogurt un tikai priecāties. 

Pie profesionālas un lieliskas skolotājas esmu apguvusi arī matu veidošanu, frizūras, līgavu matu sakārtojumu veidošanu. Tā kā nu jau sevi varu nosaukt par 3 in 1 profesionāli. 
Vairākus gadus esmu darbojusies finanšu jomām saistītās nozarēs, arī ar juvelierizstrādājumiem, antikvāriem, gleznām un paralēli mācījusies, pilnveidojusies skaistumkopšanas nozarē, lai kādā dienā kā šodiena, mans hobijs, iedvesma būtu arī mans darbs un iedvesma. Man ir ļoti augstas prasības pret sevi, savu darbu un tā rezultātu. Vienmēr strādāju un daru, lai viss būtu ideāli, lai lepotos un būtu apmierināta ar izdarīto, un ar pārliecību par to, ka sieviete ir apmierināta, skaista, laimīga, un esmu izdarījusi maksimāli. Katru dienu cenšos pilnveidot sevi, mācīties vēl, nostiprināt savu līmeni, augstākajā kvalitātē. 

Ar manu portfolio iespējams iepazīties manā Facebook lapā- Klaudia Image Design. 

Esmu priecīga šobrīd būt un darboties kā viena no "Košuma Darbnīcas" lielisko profesionāļu meistarēm, darboties komandā, kur meistares ir sava amata profesionāles un tas ir katras dzīves aicinājums. 

Satiekoties, piedāvāju:
- dienas Make-Up
- vakara Make-Up
- foto Make-Up
- līgavas Make-Up

Frizūras, matu sakārtojumi:
- līgavai
- vedējmātei
- izlaidumam
- pasākumam
- bizītes, matu sakārtojumi ar bizītēm

Stils

- stila konsultācijas
- garderobes analīze, veidošana
- personīgā stila ieteikumu grāmata
- krāsu paletes noteikšana - apģērbā, Make-Up, matu griezumā un veidošanā
- iepirkšanās
- stila fotosesijas
- jauna stila un tēla izveide

? Evija Svence / Klaudia Image Design

* MAKE UP  * LĪGAVU LUTINĀŠANA  * STILISTA KONSULTĀCIJAS 

Līgavu lutināšana

Ja esi izvēlējusies “Košuma darbnīcu” par savas īpašās dienas skaistuma radītāju, tad gaidīšu mūsu kopīgo tikšanos! Saziņai: tālr. 29360625 vai info@kosumadarbnica.lv!

Vairāk par Līgavu lutināšanu lasi šeit!

Stilista padomi

Evija Svence kā slitiste plašāk pazīstama ar zīmolu Klaudia Image Design. 

Iepazīsties plašāk viņas FB lapā.

Stilista pakalpojumi

Lai pieteiktos individuālajai stila konsultācijai aizpildi pieteikšanās anketu

0
© SIA Košuma darbnīca 2016
kosumadarbnica@gmail.com
T: 293 60 625.
#elmore

 .