Krista Grasmane
FRIZIERA PAKALPOJUMI * VIZĀŽISTA PAKALPOJUMI * stilistes pakalpojumi
 

Krista savu profesiju izvēlējās nejauši, jo ilgi pirms uzsāka strādāt skaistumkopšanas jomā, viņa savu nākotni plānoja saistīt ar biroja darbu.

Tomēr nu jau vairākus gadus viņa sevi sauc par 3 in 1: stiliste, vizāžiste un friziere. Tas nav darbs. Tas ir hobijs! Tas nav viegls, jo visu laiku jāstrādā stāvot kājās, jāprot izveidot kontakts ar klientu un jāspēj nolasīt, ko tieši katrs klients vēlas. Taču vislielākais gandarījums ir laimīgi klienti un tas smaids, kuru izceļ svaigi uzklātā lūpukrāsa.

 KRISTA PAR SEVI:

 “Man patīk tas, ka ar savu darbu varu palīdzēt celt sieviešu pašapziņu, pastāstīt kādus knifiņus, dalīties ar zināšanām un parādīt, ka mēs sievietes varam izskatīties lieliski neatkarīgi no vecuma. Vēl tagad atceros savu pirmo līgavu, kura bija jāpucē. Biju uztraukusies un domāju “Nēē! Nekad vairāk!”, taču tagad līgavas ir viens no patīkamākajiem darbiņiem. Esmu laimīga, jo daru to kas man no sirds patīk un gūstu no tā pozitīvas emocijas.”

“Es pati arī šovasar piedzīvoju savu Lielo dienu. Zinu, kā ta sir, kad stress sit augstu vilni, viss jāpaspēj izdarīt laikā un vēl jāsapucējas. Atzīšos – man pašai bija problēmas ar īstās frizieres meklējumiem – kā jau vasarā viss aizņemts. Es zināju, ko vēlos, biju izvēlīga, jo mēģinājumus taisīja 3 meistares un tikai pēdējā bija tā, kas realizēja manas vēlmes uz visiem 100%. Make-up izvēlējos klāt pati!

Līgavas, nebaidieties! Nenoklusējiet, ja Jums kaut kas nepatīk un/vai nepamierina matu sakārtojumā vai make-up. Pasakiet to savam meistaram, jo dažkārt ir grūti uzminēt vēlmes. Mēģiniet atrisināt problēmu kopā ar meistaru, jo tā ir Tava diena un Tev jājūtas īpašai un skaistai.


FRIZIERA PAKALPOJUMI

* matu veidošana 

*  līgavu frizūras 

* frizūras bērniem 

* bižu pinumi

VIZĀŽISTA PAKALPOJUMI

* dienas make-up 

* vakara make-up 

*  līgavu make-up

STILISTA PAKALPOJUMI

* jaunas garderobes izveidošana kopīgi iepērkoties  

* skapja revīzija 

*  figūras korekcija ar apģērbu palīdzību 

*  krāsu pielietošana apgērbā

0
© SIA Košuma darbnīca 2016
kosumadarbnica@gmail.com
T: 293 60 625.
#elmore

 .