Marta Ābele
* FRIZIERA PAKALPOJUMI * VIZĀŽISTA PAKALPOJUMI * STILISTA PAKALPOJUMI
 


 Marta par sevi:

“Es esmu profesionāla grimētāja, friziere – modelētāja un imidža dizainere ar vairāk kā 7 gadu pieredzi skaistumkopšanas jomā. Esmu apguvusi iemaņas labākajās šīs nozares izglītības iestādēs Latvijā. Imidža dizainera kvalifikāciju ieguvu Bogomolov’ Image school; grimētāja un vizāžista prasmes apguvu Starptautiskā grima mākslas skolā un mācību centrā „Atelier”, savukārt friziera – modelētāja specializācijai kvalificējos mācību centrā „Riman”.  Tāpat turpinu papildināt savas zināšanas un prasmes, apmeklējot dažādas meistarklases un seminārus.

Līdz šim es strādāju kā stiliste un grimētāja tādās televīzijās, kā „Latvijas Televīzija”, „TV5”, „PRO100TV”, dažādos reklāmas projektos, valsts un firmu pasākumos, foto sesijās, kino projektos un TV šovos. Man ir bijis patiess prieks strādāt kopā ar tādiem savas jomas profesionāļiem, kā fotogrāfiem Gati Rozenfeldu, Jāni Deinātu, stilistēm un grima māksliniecēm Baibu Grīnu, Daci Grīnbergu u.c. Tāpat esmu strādājusi par Chanel, Mary Cohr, Clarins un Guerlain konsultantu un make up artistu. Savā darbā izmantoju tikai profesionālu kosmētiku. Tā man palīdz izcelt klienta dabīgo skaistumu, kā arī nodrošina make up un frizūras noturību visas dienas garumā.

Visvairāk mani aizrauj darbs ar klientu individuāli, tāpēc esmu nolēmusi savu turpmāko profesionālo darbību īpaši attīstīt šajā jomā, piedāvājot divus galvenos virzienus: individuālu pakalpojumu sniegšanu un apmācības personīgām vajadzībām. Ik viena sieviete ir pelnījusi justies un izskatīties skaisti un mans uzdevums ir palīdzēt Jūsos radīt šo pārliecību. Katrs klients man sniedz aizvien jaunas pozitīvas emocijas. Esmu laimīga, ka varu darīt to, ko patiesi mīlu. Kļūsti arī Tu par daļu no mana prieka!”

* MAKE UP  * LĪGAVU LUTINĀŠANA  * STILISTA KONSULTĀCIJAS * PROFESIONĀLIE KURSI

Plašāk par Martas piedāvātajiem pakalpojumiem un to cenām skatīt šeit

Līgavu lutināšana

Ja esi izvēlējusies “Košuma darbnīcu” par savas īpašās dienas skaistuma radītāju, tad gaidīšu mūsu kopīgo tikšanos! Saziņai: tālr. 29360625 vai info@kosumadarbnica.lv!

Vairāk par Līgavu lutināšanu lasi šeit!

Pati sev vizāžists   

Iegūsti zināšanas, lai spētu izcelt savu dabīgo skaistumu pati dekoratīvās kosmētikas palīdzību!

Lai pieteiktos kursiem aizpildi formu vai sazinies personīgi: tālrunis 26448550 vai abele.marta@gmail.com.

Stilista konsultācijas

 Lai pieteiktos individuālajai stila konsultācijai aizpildi pieteikšanās anketu vai sazinies ar meistari Martu Ābeli 26448550.                                            

 info@kosumadarbnica.lv   www.kosumadarbnica.lv

           

0
© SIA Košuma darbnīca 2016
kosumadarbnica@gmail.com
T: 293 60 625.
#elmore

 .