Līgavu lutināšana Lielajā dienā

Košuma darbnīca radīs skaistumu Jūsu dzīves īpašajos notikumos! Mēs esam līgavu lutināšanas komanda, kas piedāvā profesionālus friziermeistara, vizāžista, kā arī stilista pakalpojumus gan salonā, gan izbraukumā pie klienta. Mēs esam elastīgi un pielāgojamies individuāli katram klientam. Mūsu meistari gadās ne vien par līgavas vizuālā tēla veidošanu, bet arī parūpēsies arī par līgavaini, foršo vīramāti un mīļo sievasmāti, kā arī jaukajām līgavas māsām. Mēs Jūs palutināsim arī citās svētku dienās, izlaiduma dienā, pirms ballēm un dzimšanas dienām vai fotosesijām. 

Mūsu mājīgi iekārtotajā studijā sniedzam individuālās pirms kāzu konsultācijas, taisam izmēģinājumu gan kāzu make-up, gan matu sakārtojumam. Un ja nepieciešams, piedāvājam jaunajam pārim pilnībā izveidot vizuālo tēlu, palīdzot izvēlēties kāzu tērpus un dodoties piemeklēt aksesuārus. 


Kāzu dienas lutināšana studijā vai izbraukumā pie klienta:

  • līgavas make up un frizūras mēģinājums;
  • līgavas kāzu dienas make up un frizūra;
  • kāzu dienas make up un frizūra līgavainim;
  • kāzu dienas make up un frizūra līgavas/līgavaiņa tuviniekiem (līgavas mammai, māsām, vedējmātei...);
  • frizūra puķu meitenei;
  • konsultācijas kāzu kleitas un piemērotu aksesuāru meklējumos;
  • vienota stila izveide kāzām (līgava, līgavainis, vedēji, līgavas māsas...) un daudz citu pakalpojumu, kas liks Tev justies laimīgai.    


Kā arī esam radījuši mājīgu vietu, kur ir iespējams organizēt svētkus nelielā draugu lokā, kā piemēram, dzimšanas dienas un vecmeitu ballītes.


Meistari

Mūsu meistari ir profesionāli frizieri, stilisti un vizāžisti, kas piedāvā unikālos 2in1 un 3in1 pakalpojumus. Mūsu meistaru pieredze un praktiskās zināšanas nemitīgi pilnveidojas dažādos projektos.  

Sadaļā Portfolio gūsti mazu ieskatu par mūsu meistaru radītajiem darbiem

Cenrādis

Lai aptuveni noskaidrotu, cik izmaksās līgavu lutināšanas pakalpojumi, ieskaties sadaļā Cenrādis. Informējam, ka cenas var pamainīties atkarībā no klienta vēlmēm.

Kontakti

Lai pieteiktu lutināšanas pakalpojumu mūsu studijā vai pie Jums izbraukumā, sazinieties, seko sadaļai Kontakti norādītajai informācijai vai zvani pa tālr. 293 60 625. 

0

Pirkumu grozs